Bramy Garażowe

Dynamiczny rozwój naszej firmy pozwolił na dołączenie do proponowanych przez nas produktów i usług kolejnej pozycji – różnego typu bram garażowych – w ten sposób zapewniając Państwu kompleksowe wyposażenie stolarki otworowej.

W naszej ofercie znaleźć można kilka rodzajów bram garażowych, w różnorodnej kolorystyce, z dowolnie ulokowanymi drzwiami bądź przeszkleniami. Wykwalifikowani pracownicy firmy Mih-Bud zamontują wybraną bramę wraz całą automatyką. Gwarantujemy wysoką jakość zamówionego produktu, który spełnia wszelkie europejskie standardy i normy, tak aby Państwa posesja była należycie zabezpieczona.

* wybrane modele bram kliknij aby powiększyć

Proponujemy następujące rozwiązania:

Bramy segmentowe to ideale rozwiązanie dla osób posiadających niewiele miejsca na podjeździe lub gdy garaż znajduje się tuż przy ulicy. Jest to także znakomity wybór dla klientów posiadających garaż o małej powierzchni, ponieważ bramy segmentowe otwierają się pionowo w górę. Proponowana technologia gwarantuje bezpieczeństwo, gdyż wyposażona jest w proste systemy antywłamaniowe, zapewnia także dobrą izolację termiczną (pianka poliuretanowa) i akustyczną. Bramy można obsługiwać ręcznie bądź automatycznie.

Bramy rolowane to także propozycja dla klientów z niewielkim garażem i placem przed nim. Montaż tego rodzaju bram jest niezwykle prosty i szybki, co umożliwia zainstalowanie kilku wariantów, na przykład w celu odgrodzenia pomieszczeń. Obsługa odbywa się poprzez sterowanie radiowe, przełączniki kluczykowe lub naciskowe.

Bramy uchylne
-ten rodzaj bram to najbardziej ekonomiczne rozwiązanie, jednocześnie z dużą swobodą wyboru odpowiedniego dla nas wyglądu i wyposażenia (możliwość zastosowania przeszkleń itp.). Otwieranie bramy może być ręczne lub sterowane automatycznie.

ZADZWOŃ I ZAMÓW BEZPŁATNY POMIAR

32 387-11-80 660-712-406

Szybki Kontakt

SALON FIRMOWY ALSECCO
KRAKOWSKA 13
41-902 BYTOM


TEL/FAX: 32 387-11-80
KOM: 660-712-406
KOM: 606-817-933

Gzie Jesteśmy ?

Goście Online

Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 

Rzetelna Firma

Jesteśmy uczestnikiem Programu RZETELNA Firma Sprawdź naszą rzetelność na: