Drzwi wewnętrzne

Niezliczona ilość elementów, która składa się na atrakcyjnie wykończone wnętrza może wprawić w zakłopotanie i niezdecydowanie przy zakupie. Jednym z nich są umiejętnie dobrane i zamontowane drzwi wewnętrzne. Aby pomóc Państwu w prawidłowym wyborze, nasz firma przygotowała różne warianty tego rodzaju drzwi, z których każdy klient na pewno wybierze coś dla siebie.

W naszej ofercie znajdziecie państwo drzwi firmy:


DRE – producent drzwi wejściowych najwyższej klasy.

Katalog: Pobierz Katalog 

Vasco doors jest marką firmy Kospan. Firma Kospan to jeden z pierwszych a zarazem największych producentów boazerii panelowych oraz listew profilowych w kraju.

Katalog: Pobierz Katalog 

Swój sukces PORTA zawdzięcza przede wszystkim wysoko wykwalifikowanym pracownikom, co w połączeniu ze stałymi inwestycjami zapewnia firmie ciągły rozwój i konkurencyjność na rynku.


W naszej ofercie znajdą Państwo również futryny i ościeżnice do każdego rodzaju drzwi. Najwyższa jakość wykonania, starannie wyselekcjonowane materiały oraz paleta kilkudziesięciu kolorów na pewno pozwoli dobrać odpowiednią opcję do każdego wnętrza.

Proponujemy następujące rodzaje drzwi wewnętrznych:

  • Drzwi jednoskrzydłowe
    i dwuskrzydłowe w różnorakich kolorach z dowolnymi przeszkleniami oraz bogatym wzornictwem
  • Drzwi przesuwne
    to idealne rozwiązanie w pomieszczeniu zbyt małym na zamontowanie drzwi uchylnych
  • Drzwi przesuwne w kasecie
    niezwykle funkcjonalne ze względu na wbudowaną kasetę (osłoniętą na przykład płytą kartonowogipsową), w której chowa się skrzydło wykonane w dowolnej kolorystce i stylu
  • Ościeżnice z różnych materiałów pasujące do każdego rodzaju drzwi.

Wybrane modele drzwi