Drzwi zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne łącznie z fasadą budynku stanowią nieodłączną wizytówkę każdego domu, firmy bądź lokalu użytkowego, dlatego ich wybór musi być starannie przemyślany i umotywowany. Ten rodzaj drzwi, poza wspomnianą już funkcją reprezentacyjną, musi nam zapewnić należytą ochronę przed wszelkimi czynnikami atmosferycznymi (szczelność, właściwy montaż drzwi) oraz intruzami (solidność wykonania i osadzenia drzwi).

Salon Alsecco Bytom oferuje wszelką fachową pomoc przy zakupie każdych drzwi zewnętrznych, łącznie z ich transportem i profesjonalnym montażem, tak aby zapewnić Państwu komfort życia i zabezpieczenie danej posesji.

W naszej ofercie znajdziecie państwo drzwi firmy:


DRE – antywłamaniowe drzwi najwyższej klasy.

Katalog: Pobierz Katalog 

Firma Delta jest producentem różnego rodzaju drzwi metalowych, drzwi technicznych, oraz różnych drzwi zewnętrznych wzmocnionych i antywłamaniowych.

Katalog: Pobierz Katalog 

Gerda – ponad 25 lat doświadczeń, zespół doskonałych inżynierów-projektantów i unikatowe opatentowane rozwiązania gwarantują wysoką jakość produktów i bezpieczeństwo ich użytkowania.


Proponujemy następujące rodzaje drzwi zewnętrznych:

  • Drzwi PCV
    Drzwi wejściowe z PCV to połączenie niezwykłej estetyki z najwyższą jakością wykonania i zastosowaniem innowacyjnych technologii. Ten wariant wychodzi naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, dzięki szerokiemu wyborowi kształtów, kolorystki, zdobień i przeszkleń. Drzwi zewnętrzne z PCV charakteryzują się wysoką jakością izolacji termicznej i akustycznej oraz są niezwykle odporne na próbę ich wyważenia.
  • Drzwi stalowe
    Ten rodzaj drzwi należy do typu drzwi wielofunkcyjnych najlepiej sprawdzających się w wejściach do domów jednorodzinnych lub mieszkań w bloku. Skrzydło drzwi stalowych zazwyczaj wykonane jest z ocynkowanej blachy, którą można dowolnie pomalować i przeszklić według wybranego wzoru.
  • Drzwi aluminiowe
    Aluminium zastosowane w tego typu drzwiach jest materiałem niezwykle odpornym na zniszczenia i wpływ czynników atmosferycznych, zatem nie wymaga częstej renowacji i może Państwu służyć przez długi okres czasu. Nowoczesna technologia wykonania umożliwia wybór pożądanego koloru oraz wzornictwa.

Wybrane modele drzwi