o nas

Centrum Okien i Drzwi w Bytomiu

Nasza firma istniejąca od 1997 roku zapewnia kompleksowe usługi w zakresie szeroko rozumianej stolarki otworowej. Zastosowane przez nas nowoczesne metody wykonania oraz montażu różnego rodzaju okien, drzwi, bram garażowych, parapetów, rolet itp. pozwoliły na zdobycie zaufania rzeszy klientów z terenu Śląska, jak i całej Polski. Szesnastoletnie doświadczenie w branży pomaga nam tworzyć bogaty, a przede wszystkim konkurencyjny względem innych firm, katalog produktów i usług.


ALSECCO Centrum Okien i Drzwi w Bytomiu

Zapewniamy atrakcyjne ceny, jednocześnie nie rezygnując z materiałów najwyższej jakości, które są precyzyjnie dobierane do charakteru wykonywanego projektu, uwzględniając przy tym osobiste preferencje każdego klienta. Wykonujemy zlecenia zarówno dla różnej wielkości firm, jak i indywidualnych kontrahentów. Nie boimy się wielkich wyzwań, dlatego realizujemy także duże, wymagające absolutnego profesjonalizmu inwestycje, co świadczy o naszej ugruntowanej pozycji na ryku oraz pełnej odpowiedzialności za podejmowane działania.

Błyskawiczny rozwój technologii, a także stale zmieniające się trendy i upodobania klientów zmuszają naszą firmę do poszukiwania zarówno nowatorskich rozwiązań montażowych, jak i solidnych, ekologicznych, wytrzymałych materiałów, z których wykonane będą zamówione przez Państwa produkty. Stolarka otworowa, poza oczywistą funkcją estetyczną, musi przede wszystkim pełnić rolę użytkową i być przyjazna człowiekowi, otoczeniu, a także środowisku naturalnemu.

Głównym zadaniem różnorakich systemów okien lub drzwi jest zapewnienie komfortu przebywania w pomieszczeniu, w którym są zainstalowane, przy najefektywniejszym wykorzystaniu naturalnego światła i energii z instalacji grzewczych. Stawiamy także na bezpieczeństwo, dlatego wszystkie nasze produkty posiadają niezbędne atesty i certyfikaty jakości.

Łącząc kilkunastoletnie doświadczenie biznesowe z gruntowną wiedzą oraz znajomością rynku, firma Alsecco Bytom wytycza kolejne dalekosiężne cele zawodowe, stając się jednym z największych podmiotów w branży systemów okien i drzwi itp. Niezmiennie współpracujemy z takimi firmami jak: Allsecco, Salamander, Veka, DRE, Gerda, KBE, Vasco Doors, Porta Drzwi, co zarówno wzmaga zdrową konkurencję, jak również przyczynia się do znacznego polepszenia poziomu proponowanych przez nas usług.


Zgrany zespół naszych wykwalifikowanych pracowników pomoże Państwu w wyborze optymalnego wariantu technologicznego i zapewni najwyższą jakość realizacji danego projektu. Zaufanie, którym darzą nas klienci jest dla nas największą satysfakcją, dlatego zawsze wychodzimy naprzeciw ich sugestiom i potrzebom.