Rolety

Jedną z najchętniej wybieranych przez Polaków form zasłonięcia okna przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym i jednocześnie stosunkowo niedrogą są rolety. W odróżnieniu od firan lub zasłoną rolety nie wymagają ciągłego ich ściągania i ponownego zawieszania, a swą estetyką i kolorystyką nie ustępują miejsca tradycyjnym rozwiązaniom. Uniwersalność rolet polega na ich różnorodności i możliwości dopasowania praktycznie do każdego rodzaju okien czy drzwi balkonowych. W naszej ofercie przygotowaliśmy dla Państwa kilka wariantów rolet wewnętrznych oraz rolety zewnętrzne.

Proponujemy następujące rozwiązania:

Rolety zewnętrzne - znakomicie chronią nasze okna przed rozbiciem lub wyważeniem, co zdecydowanie podnosi bezpieczeństwo. Są także znakomitym izolatorem, nie wypuszczają ciepła z wnętrza budynku, dzięki czemu oszczędzamy energię grzewczą. Rolety zewnętrzne wytłumiają także uliczny hałas.


Rolety dzień i noc są jedną z najtańszych opcji na rynku i znakomicie nadają się do pomieszczeń mieszkalnych. Możliwość regulacji nasłonecznienia, nowoczesny dekoracyjny charakter oraz prosty montaż (roletę mocujemy do skrzydła okna) tworzą propozycję dla każdego klienta.


Rolety kasetowe są idealnym rozwiązaniem zarówno do pokoju, jak i biura. Kaseta, w której umieszczony jest materiał, najczęściej wykonana jest z aluminium lakierowanego, przez co nie ulega trwałym zabrudzeniom i jest odporna na promieniowanie słoneczne. Olbrzymia ilość dostępnych materiałów i kolorów ułatwi dopasowanie tego rodzaju rolet do wystroju pomieszczenia.


Żaluzje poziome - aluminiowe lub drewnopodobne , klasyka ale w nowoczesnym wydaniu


Żaluzje pionowe - bogata gama kolorystyczna – do biura i nie tylko….


Rolety dachowe nie tylko ograniczają ilość światła wpadającą do naszego domu, ale także w odczuwalny sposób obniżają temperaturę wewnątrz budynku, bowiem dach jest miejscem najbardziej narażonym na przegrzewanie. Prosty montaż i samoregulujący się mechanizm rolety mogą zapewnić Państwu chłód w upalne dni.

ZADZWOŃ I ZAMÓW BEZPŁATNY POMIAR

32 387-11-80 660-712-406

Szybki Kontakt

SALON FIRMOWY ALSECCO
KRAKOWSKA 13
41-902 BYTOM


TEL/FAX: 32 387-11-80
KOM: 660-712-406
KOM: 606-817-933

Gzie Jesteśmy ?

Goście Online

Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 

Rzetelna Firma

Jesteśmy uczestnikiem Programu RZETELNA Firma Sprawdź naszą rzetelność na: