Stolarka Aluminiowa

Nasza firma specjalizuje się także w produkcji stolarki aluminiowej. Konstrukcje tego typu są nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, z których można tworzyć systemy okien, drzwi, fasad, witryny sklepowe czy co raz bardziej popularne w Polsce ogrody zimowe. Elementy aluminiowe są bardzo często stosowane ze względu na swoją niską wagę, łatwość transportu i montażu oraz odporność na korozję. Stolarka aluminiowa w połączeniu ze szkłem daje zdumiewające efekty wizualne, termoizolacyjne i akustyczne.

Proponujemy następujące rozwiązania:

Okna aluminiowe mogą być wykonane jako stałe, uchylne, podawcze, obrotowe, antywłamaniowe, z izolacją termiczną. Naszym klientom oferujemy różne warianty wkładów szybowych i wariantów kolorystycznych. Aluminium dzięki swojej plastyczności umożliwia formowanie dowolnych kształtów okien.

Drzwi aluminiowe to znakomita alternatywa dla tradycyjnych drzwi ze stali lub drewna. Łatwość montażu, elegancki wygląd i duże możliwości izolacyjne świadczą o produkcie najwyżej jakości. Oferujemy Państwu: drzwi przesuwane ręcznie jak i z zastosowaniem automatyki, drzwi jedno i dwuskrzydłowe przymykowe, drzwi uchylno-przesuwne, drzwi antywłamaniowe, drzwi harmonijkowe.

Konstrukcje fasadowe charakteryzują się niezwykle nowoczesnym i efektownym wyglądem, a jednocześnie zapewniają komfort przebywania w budynku stworzonym w tej technologii. Systemy fasadowe stosowne są głównie do stawiania lekkich ścian osłonowych.

Witryny sklepowe są idealnym rozwiązaniem dla pasaży handlowych, jak również dla sklepów znajdujących się w kamienicach. Dzięki zastosowaniu konstrukcji aluminiowych i szkła (szyby termoizolacyjne, ozdobne, antywłamaniowe) istnieje możliwość tworzenia witryn o dowolnej szerokości i wysokości.

Ogrody zimowe to propozycja powiększenia przestrzeni użytkowej naszego domu o pomieszczenie odznaczające się niezwykłą elegancją i oryginalnością. W tym przypadku stolarka aluminiowa daje możliwość wykonania ogrodu dowolnej wielkości wraz z aluminiowym zadaszeniem, które zapewnia odpowiednią temperaturę wewnątrz i skutecznie chroni przed czynnikami atmosferycznymi.

Przykładowe profile - kliknij aby powiększyć

ZADZWOŃ I ZAMÓW BEZPŁATNY POMIAR

32 387-11-80 660-712-406

Szybki Kontakt

SALON FIRMOWY ALSECCO
KRAKOWSKA 13
41-902 BYTOM


TEL/FAX: 32 387-11-80
KOM: 660-712-406
KOM: 606-817-933

Gzie Jesteśmy ?

Goście Online

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 

Rzetelna Firma

Jesteśmy uczestnikiem Programu RZETELNA Firma Sprawdź naszą rzetelność na: